5 T-Shirtów PLNY LALA®, które musisz mieć!

Wierne miłośniczki marki PLNY LALA® znają je doskonale i noszą z dumą. Ale jeśli Twoja przygoda z marką dopiero się zaczyna podpowiadamy, które modele to strzał w modową dziesiątkę.

WARSZAWSKA LALA®

 

Od niej wszystko się zaczęło. Ten koledżowy wzór z kultowym już napisem szturmem wkroczył na rynek odzieżowy. I nigdzie się nie wybiera, bo Elisa Minetti pokazuje nam kolejne barwne oblicza najpopularniejszej LALI w stolicy, które przyjmowane są z entuzjazmem nie tylko w Warszawie.

Zobacz koniecznie koszulki Warszawska LALA® w naszym sklepie internetowym.

KISS™

 

Czerwone usta to niewątpliwie jeden z najbardziej zmysłowych symboli sex appealu. To nieprzemijająca klasyka, która nigdy się nie starzeje. W zestawieniu z pocałunkami, które powodują wzrost poziomu hormonów szczęścia, wzór KISS staje się niezwykle seksownym manifestem kobiecości. Niepokorne dziewczyny mogą wybrać jego niegrzeczną wersję z dopiskiem MY ASS.

Sprawdź t-shirty KISS™

PINA COLADA™

 

O jej popularności i sukcesie nie trzeba przekonywać nikogo, kto choćby w małym stopniu śledzi wydarzenia ze świata mody. Kolekcja Pina Colada już od pierwszych dni spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem. Swoje drugie życie zyskała, kiedy bluzę z nazwą uwielbianego przez kobiety drinka założyła znana supermodelka Gigi Hadid.

Odkryj wszystkie wersje kolorystyczne koszulek Pina Colada™

DREAMGIRL™

 

Wyjątkowo dziewczęcy model nie tylko dla bujających w obłokach. Napis okraszony finezyjną chmurką w zestawieniu z kolorem waty cukrowej doda wdzięku każdej dziewczynie marzeń.

Przejdź do sklepu aby obejrzeć koszulki Dreamgirl™

TEAM LALA™

 

Tę drużynę warto znać, bo składają się na nią naprawdę mocni zawodnicy i regularnie pojawiają się nowi. Symbol piłki z logo marki stał się jej znakiem rozpoznawczym, a fanki z radością demonstrują przynależność do TEAM LALA.

Dołącz do Team LALA™