Kostium marki PLNY LALA o którym marzysz!

Nie zdążyliśmy dobrze nacieszyć się wiosną, a do drzwi puka już lato. Zdecydowanie bliżej nam do plaży i Piña Colady w dłoni niż do ciężkich płaszczy i szalików. Dlatego to właściwy moment, by zaopatrzyć się w element garderoby, który z latem nieodłącznie się kojarzy. Mowa oczywiście o kostiumie kąpielowym.

Nikt nie pamięta już czasów, w których kostiumy, poza częściami intymnymi zakrywały też brzuch, biodra, plecy i większość szyi. Przełomem było zaprezentowanie śmiałego stroju kąpielowego przez piękną Brigitte Bardot w filmie „I Bóg stworzył kobietę”, który przyczynił się do popularyzacji bikini. Z biegiem lat moda plażowa ewoluowała, dzięki czemu możemy dziś tworzyć nawet najbardziej odważne plażowe stylizacje.

Na bikini decydują się najczęściej dziewczyny o nienagannej figurze oraz te, które stawiają na opalanie. Alternatywą dla bardziej aktywnych plażowiczek jest strój jednoczęściowy, który zapewnia większy komfort podczas ruchu. Uważasz, że jest mało kobiecy? Nic bardziej mylnego! To niekoniecznie zabudowane wersje przeznaczone głównie do zawodowego pływania. Dzisiejsze stroje przywołują raczej na myśl seksowne trenerki fitness z lat ’80.

Lato jest już prawie gotowe. Ty też bądź i zapoznaj się z ofertą kostiumów kąpielowych marki PLNY LALA.

Kostium KISS All Over Me marki PLNY LALA jest dostępny w naszym sklepie internetowym, sprawdź koniecznie pod tym linkiem